



















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 365,75 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
OFF-ROAD 3.0 terénne auto pre deti Červené + diaľkové ovládanie + pomalý štart + pásy + LED audio je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery vozidla: Dĺžka 132 cm, Šírka 76 cm, Výška 72 cm, Maximálne zaťaženie: 30 kg, Kolesá: Kolesá z EVA peny, Priemer 32 cm, Šírka 13 cm, Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo STOP, Kolesá: Kolesá z EVA peny, Priemer 32 cm, Šírka 13 cm, Prevodovky: Voľný štart, Predné/zadné, Svetlá: LED, Predné svetlá, Zadné svetlá Audio panel: MP3, Predinštalované zvonenia, USB vstup, AUX vstup (na pripojenie MP3 prehrávača alebo smartfónu), Tlačidlá s melódi... ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Vozidlo OFF-ROAD 3.0 Motor 4x35 W Batéria 12V14Ah Diaľkové ovládanie 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo STOP, Kolesá Kolesá z EVA peny, Priemer 32 cm, Šírka 13 cm, Prevodovky Voľný štart, Predné/zadné, Svetlá LED, Predné svetlá, Zadné svetlá Vybavenie Audio panel MP3, Predinštalované zvonenia, USB vstup, AUX vstup (na pripojenie MP3 prehrávača alebo smartfónu), Tlačidlá s melódiami a klaksónom na volante, Indikátor nabitia Áno, Štart Podsvietený spínač, Otváranie dverí Áno Sedadlo Dve sedadlá s rozmermi: Hĺbka 21 cm, Šírka 25 cm, Výška 25 cm, Sedadlo z ekokože, Rozmery Rozmery vozidla Dĺžka 132 cm, Šírka 76 cm, Výška 72 cm, Hmotnosť vozidla 27,2 kg, Rozmery kartónu 127 x 75 x 39 cm, Hmotnosť kartónu 32,4 kg, Maximálne zaťaženie 30 kg, Svetlá výška 26 cm, Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada, Nabíjačka s LED indikátorom nabitia batérie Diaľkové ovládanie
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Rozmery vozidla | Dĺžka 132 cm,Šírka 76 cm,Výška 72 cm |
| Starttyp | Podsvietený spínač |
| Diaľkové ovládanie | 2,4 GHz,3 rýchlosti,Bezpečnostné tlačidlo STOP |
| Rozmery balenia | 127 x 75 x 39 cm |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Kolesá – priemer | ⌀32 cm |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Svetlá výška | 26 cm |
| Hmotnosť vozidla | 27,2 kg |
| Kolesá – šírka | 13 cm |
| Batéria – kapacita | 14AH |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Motor – výkon | 35 W |
| Svetlá – typ | LED,Predné svetlá,Zadné svetlá |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – štart | Voľný štart |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Štart | Podsvietený spínač |
| Hmotnosť balenia | 32,4 kg |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Výrobca | Ramiz |
















Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo









