







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Biele policajné auto na akumulátor Sníva vaše dieťa o tom, že sa v budúcnosti stane policajtom ? Nechajte ho vžiť sa do tejto dôležitej úlohy už dnes – sme si istí, že policajné auto na akumulátor je prvok, ktorý dodá každej hre úplne nový rozmer. Predstavované biele vozidlo na akumulátor upúta pozornosť už z diaľky. Svetlá karoséria je pokrytá množstvom nálepiek v kontrastných žlto-modrých farbách, ktorých vzor je v policajnom štýle . Nájdu sa tam nielen nápisy POLIS, ale aj obrázky pripomínajúce skutočnú policajnú odznak. To však nie je všetko – nad rámom tónovaného predného skla sú umiestnené modro-červené svetlá , ktoré určite vyvolajú široký úsmev na tvári každého dieťaťa. Zaujíma vás, čo robí toto policajné autíčko nielen skvelým na pohľad, ale zaručuje aj zábavu na rovnako vysokej úrovni? Je to pohon dvojitým motorom 2x20 W , ktorý v kombinácii s akumulátorom s výkonom 12 V , 4 , 5 Ah umožňuje jazdu rýchlosťou od 3 do 5 km/h . To však nie je všetko. Stojí za zmienku, že akumulátorová verzia policajného auta pre deti je vybavená automatickou prevodovkou s 3-stupňovým nastavením rýchlosti. Vo vnútri svetlej verzie detského policajného auta sa nachádza pohodlná sedačka z eko-kože , ako aj ergonomicky tvarovaný volant, ktorého rozmery sú prispôsobené rozmerom rúk niekoľkoročných detí. Ďalšou veľkou výhodou je určite modro podsvietený prístrojový panel , na ktorom sa nachádzajú imitácie dôležitých ukazovateľov a meradiel, ako je rýchlomer alebo otáčkomer. V druhej časti kokpitu sa nachádza audio panel, ktorý umožňuje príjemné cestovanie s obľúbenými zvukmi v pozadí. V konštrukcii hudobného prehrávača sú umiestnené konektory MP3, USB a TF , vďaka čomu bude mať každý používateľ možnosť pripojiť svoj prehrávač. Biela policajná autíčko na batériu je vyrobené z materiálov najvyššej kvality, čo je zárukou odolnosti a dlhej životnosti modelu. Detské vozidlo je osadené na kolesách EVA, vyrobených zo špeciálneho plastu, vďaka čomu môže malý vodič pohodlne jazdiť po rôznych povrchoch. Predstavované policajné autíčko v jasnej, bielej verzii má certifikát CE , ktorý je vyhlásením výrobcu, že označený výrobok spĺňa požiadavky smerníc tzv. „Nového prístupu“ Európskej únie. Autíčko je určené pre všetky deti od 3 rokov , avšak k súprave je priložený špeciálny diaľkový ovládač 2, 4G , pomocou ktorého môžu vozidlo ovládať rodičia, čo určite umožní zábavu aj pre mladšie súrodencov. Fantastické autíčko na akumulátor je zabalené v originálnej krabici, montáž jednotlivých častí a komponentov trvá približne 30 minút. Rozmery balenia: 111 x 56 x 28 cm Hrubá hmotnosť: 15 kg
| Farba | Biela |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 60 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 30 |
| Výška tovaru v centimetroch | 115 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Prevodovka | 3 rýchlosti |
| Audio | USB |
| Vlastná hmotnosť | 15 kg |
| Batéria | 12V4,5Ah |
| Model | JC 666 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 34500 |
| Rozmery vozidla | 112 cm x 68 cm x 50 CM |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo