
Sunfun Cannes Pergola s nastaviteľnou strechou, pôdorysný rozmer: 3 × 3 m, výška: 2,55 m, antracit
255×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrická pergola Sunfun Korfu Elektrická pergola Sunfun Korfu ponúka dokonalé spojenie modernej technológie a elegantného dizajnu. Vďaka elektrickému ovládaniu je možné lamely strechy ľahko otvoriť alebo uzavrieť jediným stlačením tlačidla, takže si vždy vytvoríte ideálne podmienky na odpočinok – či už potrebujete tieň, alebo ochranu pred dažďom. Integrované LED osvetlenie vytvára príjemnú atmosféru na večerné posedenie. Pergola je vyrobená z odolného hliníkového rámu v antracitovej farbe, zatiaľ čo galvanizované oceľové lamely zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Vďaka rozmerom 3 × 4 metre poskytuje dostatok priestoru pre lounge alebo jedálenskú zostavu a stáva sa výrazným prvkom modernej záhrady. Integrovaný odvod dažďovej vody odvádza vodu cez stĺpik priamo k zemi.
| Výška: | 200 cm |
|---|
| Materiál konštrukcie | Kov |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Umiestnenie | Voľne stojace |
| Pôdorysný rozmer | 3 × 4 m |
| Hmotnosť | 195.2 kg |
| Materiál | Hliník |
| Zaťaženie snehom | 60–80 kg/m² |
| Odtieň farby | Antracit |
| Odolnosť proti vetru | 80 km/h |
| Vyhotovenie pergoly | Samostatne stojace |
| Výrobca | Sunfun |

255×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
300×400 cm, kovová, voľne stojaca

240×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
SkladomDoprava zadarmo
400×400 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
Kovová, voľne stojaca

235×333×415 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
400×300 cm, kovová, k stene
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
220×250×160 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
160×300 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
160×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
230×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
600×300 cm, kovová, k stene
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
180×400 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
180×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
235×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
250×140 cm, kovová, k stene
Skladom
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
300×400 cm, kovová, voľne stojaca

230×300×200 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
230×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
400×400 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
180×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
85×160 cm, kovová, k stene
Skladom

180×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
436×305 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
600×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
255×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo