
Bočná markíza 180 x 400 cm SONGMICS GSA184G
180×400 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmoRozmery 220×250×160 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Pergola Melina BBQ s nastaviteľnou strechou je ideálna pre pohodlné vonkajšie grilovanie aj pre odpočinok na menšej ploche. Vďaka svojim rozmerom dokáže zastrešiť aj veľké modely grilov a dodá celému miestu moderný nádych. Dokonalú stabilitu zaisťuje robustný hliníkový rám a nastaviteľná hliníková strecha, ktorá chráni pergolu pred poveternostnými vplyvmi. Strechu možno ľubovoľne otvoriť a jednoducho nastaviť praktickou pákou pre prispôsobenie sa každému počasiu. Pre ešte väčší komfort je pergola opatrená dvomi praktickými policami.
| Šírka: | 250 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 cm |
| Výška: | 220 cm |
| Materiál konštrukcie | Kov |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie | Voľne stojace |
| Pôdorysný rozmer | 2,5 × 1,6 m |
| Hmotnosť | 52 kg |
| Materiál | Hliník |
| Odtieň farby | Antracit |
| Vyhotovenie pergoly | Samostatne stojace |
| Výrobca | Sunfun |

180×400 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, voľne stojaca

300×300 cm, kovová, voľne stojaca

160×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
600×300 cm, kovová, k stene
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
300×400 cm, kovová, voľne stojaca

240×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
SkladomDoprava zadarmo
255×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
160×300 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
235×333×415 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
230×300×200 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
235×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
180×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
253×300×400 cm, kovová, priemer
Skladom
400×400 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
85×160 cm, kovová, k stene
Skladom
230×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
400×300 cm, kovová, k stene
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová, voľne stojaca
Skladom
250×140 cm, kovová, k stene
Skladom
400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
180×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
255×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
300×400 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
230×300×400 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
230×580×400 cm, kovová, priemer
Skladom
400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom