Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Polybavlnená obliečka na vankúš BLUMIRA POLY 45x45 cm, farebný
História cien
- 31. 5. 2026 - 1,2 €
- 7. 4. 2026 - 1,2 €
Popis produktu
Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Ružová Oranžová Modrá Rozmery Šírka: 45 cm Dĺžka: 45 cm Vyhotovenie Nebieliť, nečistiť chemicky Odporúčaná teplota prania 40 °C Sušiť v sušičke pri nízkej teplote do 60 °C Nie je nutné žehliť Zapínanie na zips Balenie obsahuje 1 ks
Parametre
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Rozmer vankúša | 45 x 45 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Sušenie v sušičke | Áno |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Vzor | So vzorom |
| Tvar | Štvorcový |
| Obojstranné | Nie |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Dĺžka | 45 cm |
| Počet ks v balení | 1 |
| Motív | Kvety |
| Typ | Dekoratívne obliečky |
| Materiál | Polybavlna |
| Hmotnosť | 0,1 kg |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |
Recenzie
Najlepšie produkty od Vypredajobliecok.sk

Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta ružová 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Froté župan Deluxe biely Veľkosť: XXL
Froté, S, M
SkladomDoprava zadarmo
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, biely
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Detská osuška s kapucňou NUBI 75x75 cm, biela
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta piesková 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Lamelový rošt 90x200 cm
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Detská osuška s kapucňou KODA 75x75 cm, sivá
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, dub
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Osuška NORIELLE 70x140 cm biela, 100% bavlna
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo





























































