

















Rozmery 52×300×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 300 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 52 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Hnedá |
| Série | CIRASA |
| Rozmer | 30x52x46 cm |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8590913131387 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 520 |
| Séria | Sapho CIRASA |
| Výrobca | Sapho |

S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Matná, v dekore orech, pod umývadlo
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Matná, v dekore orech, pod umývadlo
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom