








Rozmery 82×200×145 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vzhľad pohovky Vyhotovenie: Rohová pohovka do L Veľkosť: Nad 220 cm Farba: Krémová Poťah: Cosmic 10 Materiál pohovky Materiál poťahu: Velur Zloženie poťahu: 100% polyester Odolnosť proti oderu (Martindale): 50 000 cyklov Typ sedáku: Vlnité pružiny a čalúnnická pena Typ peny: T30 (stredne tvrdá) Konštrukcia: Masívne drevo a drevotrieska Rozmery pohovky (tolerancia +/- 3 %) Šírka: 246 cm Hĺbka: 145 cm Výška: 82 cm Šírka sedáku: 200 cm Výška sedu: 43 cm Hĺbka otomanu: 135 cm Výška nožičiek: 5 cm Plocha na spanie: 140 x 200 cm Nosnosť: 110 kg / 1 sedacie miesto Hmotnosť: 100 kg (brutto) Vybavenie Úložný priestor: Áno Umiestnenie úložného priestoru: Pod sedacou časťou pohovky Oporné vankúše so zapínaním na zips (3 ks), vyplnené drvenou PU penou 2 malé dekoratívne vankúšiky so zapínaním na zips Zadná časť sedacej súpravy je čalúnená Dodávané v demonte Poznámka: Dekor drevotriesky vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie Lôžková úprava Rozkladanie: Áno Rozmer lôžka: 140 x 200 cm Typ rozkladania: Manuálne so sklápacími chrbtami Tkanina Cosmic Tkanina Cosmic je štrukturálny velur zo 100% polyesteru, ktorý spája luxusný vzhľad s vysokou odolnosťou pre každodenné používanie. Vďaka gramáži 240 g/m² pôsobí pevne a kvalitne, zároveň je však príjemne jemná na dotyk. V teste oderu Martindale dosahuje hodnotu 50 000 cyklov , čo z nej robí ideálnu voľbu pre čalúnený nábytok do domácností s vyšším zaťažením. Odolnosť proti žmolkovaniu 4/5 a svetelná stálosť 4/5 zaručujú, že si látka dlhodobo zachová svoj vzhľad aj farebnosť . Praktickou výhodou je tiež obmedzená absorpcia tekutín , ktorá uľahčuje údržbu. Cosmic je vhodná pre pohovky, rohové sedacie súpravy, kreslá aj dekoratívne doplnky. Vďaka svojej odolnosti je skvelou voľbou tiež do domácností s domácimi miláčikmi. Pre zachovanie krásneho vzhľadu odporúčame pravidelné vysávanie mäkkým nadstavcom a rýchle odstránenie prípadných nečistôt vlhkým handričkom.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 145 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Štýl | Rustikálny, Orientálny |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| Farba | Krémová |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Nožičky | S nožičkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Varianta rohu | Ľavý roh, Pravý roh, Univerzálny roh |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Výška sedu | 43 cm |
| Počet miest | Viacmiestne |
| Výška nožičiek | 5 cm |
| Hmotnosť | 100 kg |
| Plocha na spanie pohovky | 140 x 200 cm |
| Šírka sedadla | 200 cm |
| Tvar | V tvare L |
| Hĺbka sedadla | 135 cm |

240×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
94-105×260×165 cm, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Látková, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
88×254×184 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84×198×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Skladom
90×245×162 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84×198×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
72-87×266×170 cm, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82×200×145 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
Rozkladacia, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
90×314×224 cm, látková, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×223×150 cm, s úložným priestorom, s poťahom z eko kože
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
88×251×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
82×200×145 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80-110×290 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82-95×270×190 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85-102×278 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84×264 cm, rozkladacia, látková
Skladom
85-102×250 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82×240×150 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84×200×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85-97×223×161 cm, látková, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
280×178 cm, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84×200×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
88-102×271×193 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
90×278 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Látková, - pravý roh, v modernom štýle
Skladom
84×198×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
89×314×224 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
240×95 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84×200×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, ľanová, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo