















Rozmery 83×230×140 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 504,8 € do 507,9 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vzhľad pohovky Vyhotovenie: Rohová, Pohovka do L Veľkosť: Pohovka 230 cm Farba: Mentolovo zelená Varianta rohu: Univerzálny roh Zips na vankúšiku 34 x 47 cm: Zips Poťah: POSO 47 Pozn.: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie. Materiál pohovky Konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva a vysoko kvalitnej drevotriesky. Doplnkovým materiálom kostry pohovky je preglejka a sololit. Sedáky sedacej súpravy tvoria polyuretánová pena T30. Zloženie poťahu: 90% polyester, 10% nylon Materiál poťahu: Manšester (Velur) Typ peny: T30 polyuretán Typ sedáku: Penová výplň Výška penovej výplne: 8 cm Výplň vankúšika 34 x 47 cm: Molitan Odolnosť proti oderu (Martindale): 35 000 cyklov Rozmery pohovky Šírka: 230 cm Hĺbka: 140 cm Výška: 83 cm Výška sedu: 38 cm Hĺbka sedu: 71 cm Plocha na spanie: 140 x 200 cm Rozmer vankúšika: 34 x 47 cm Vybavenie Úložný priestor: Áno Lôžková úprava: Áno Lôžková úprava Rozkladanie do lôžka: Áno Typ rozkladania: Manuálne bez mechanizmu pre rozkladanie Dodávané v demonte. Poso Plyšovo hebká látka Poso svojím vzhľadom pripomína manšester. Jeho jedinečný 3D efekt je na dotyk príjemný, navyše veľmi pevný a odolný. Jemné chĺpky na povrchu sa ľahko čistia pomocou špeciálnych prípravkov pre čalúnený nábytok. Pre svoje jedinečné vlastnosti sa využíva ako čalúnická textília na sedacie súpravy, kreslá aj stoličky. Vyrobená je z polyesteru s prímesou nylonu o vysokej gramáži 350 g/m 2 . Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov javí látka opotrebovanie. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Látka Poso sa pýši číslom 35. 000 cyklov . Bežné látky v domácnosti majú okolo 20.000 cyklov. Nechajte sa inšpirovať Rohové sedačky Sedačky a sedacie súpravy Obývacia izba Pohovky
| Šírka: | 230 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Výška: | 83 cm |
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Orientácia | Univerzálna |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Farba | Žltá |
| Nožičky | S nožičkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Varianta rohu | Ľavý roh, Pravý roh, Univerzálny roh |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Tvar | Rohové |
| Výška sedu | 38 cm |
| Plocha na spanie pohovky | 200 x 140 cm |
| Nosnosť | Nosnosť 110 kg / 1 sedacie miesto |

83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia, na každodenné spanie, látková
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
86×238×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×224×146 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždne
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
67-88×251×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
67-88×251×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×246×145 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
84×220×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
77-90×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
Látková, s vysokou opierkou, s nízkou opierkou
Skladom
95×240×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×232×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×232×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Froté, S, M
SkladomDoprava zadarmo