




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnený letný set obliečok na dvojlôžko pre milovníkov kvalitného spánku Oživte svoju spálňu jemným dotykom letnej prírody. Tieto francúzske obliečky s béžovým podkladom a elegantnými modrými kvetmi prinášajú sviežu atmosféru a ľahkosť do prírodne ladeného i vidieckeho interiéru. Jemná a vzdušná bavlna je ideálnou voľbou pre teplé letné noci - je priedušná, príjemná na dotyk a šetrná k pokožke. Obliečky sú zhotovené z odolnej renforcé bavlny s jednoduchou údržbou a praktickým zapínaním na gombíky. Rozmer obliečok na manželskú posteľ ľahko navlečiete na perinu 220x200 a vankúše 70x90 cm.
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Béžová |
| Rozmery | 200x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 220 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Romantické, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | LEN |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
V skutočnosti sú oveľa krajšie ako v reklame
Materiál je trochu tvrdší ale myslím že praním sa zjemní, pre mňa to nieje vada
Zakúpené v eshope Savira.sk

Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
140×200 cm, s princeznami, pre dievča
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, s futbalovým motívom
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Pre chlapca, s futbalovým motívom, klasická
Skladom
Do postieľky, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom