




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Renforcé obliečky – Jemný prúžok a ružičky pre retro spálňu aj na chalupe Doprajte si pokojný spánok v obliečkach, ktoré spájajú romantický nádych a nostalgiu v objatí náručia našich babičiek i mamičiek. Jemný béžový prúžok v kombinácii s ružovým vzorom drobných kvietkov ruží vytvára nežný, harmonický vzhľad, ktorý zútulní každú vintage spálňu, alebo krásne doladí chalupu. Renforcé obliečky z kvalitnej 100% bavlny vynikajú svojou hebkosťou, priedušnosťou a dlhou životnosťou. Vďaka príjemnému bavlnenému materiálu je táto luxusná posteľná bielizeň ideálna na celoročné použitie. Renforcé tkanina sa ľahko udržuje, je odolná voči častému praniu a farby na posteľnej súprave si dlhodobo zachovávajú svoju sviežosť.
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Dievča |
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Béžová |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Retro, Romantické |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | RUŽIČKY |
| Výrobca | XPOSE® |

140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre dievča, z mikroplyšu
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×130 cm, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
140×200 cm, do postieľky, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom, s dinosaurami
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Do postieľky
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom