



Rozmery 140×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hnedé obliečky v krepe a vzor púpav pre dokonalé pohodlie v bavlne Ozdobte si spálňu decentným florálnym vzorom odkvitajúcich púpav na ombré podklade od svetlého až po tmavší odktieň hnedej farby. Krepové obliečky majú mäkký, priedušný a vysoko savý materiál zo 100% bavlny. Táto posteľná súprava na jednolôžko so zvlnenou štruktúrou krepu si vás získa vďaka vysokej znášanlivosti voči praniu a sušeniu, kedy si po dlhú dobu zachováva pôvodnú farbu a krepový vzhľad. Navyše pri krepových obliečkach ušetríte čas trávený žehlením.Set obliečok skvele padne na naše prikrývky 140x200 a vankúše 70x90.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Bavlna, Krep |
| Farba | Béžová |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Moderné, Romantické, Elegantné |
| Gramáž | 160 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | LOOP |
| Výrobca | XPOSE® |

Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Na odoslanie o 2 dni
Do postieľky, pre dievča, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
Klasická, so zipsom, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
Klasická, so zipsom, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
Klasická, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, so zipsom, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, pre dievča
Na odoslanie o 2 dni
Klasická, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Na odoslanie o 2 dni
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, klasická, so zipsom
Na odoslanie o 5 dní
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom