


Rozmery 40×40 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečky na vankúšiky a letné kvety pre svieži interiér Ako si nenáročne a efektne premeníte každú miestnosť svojho domova? Obliečky na vankúšiky 43x43 cm sú to pravé orechové pre spálňu, obývačku či izbu. Kvalitná potlač kvetov na bielom povlaku zharmonizuje energiu interiéru. Príjemný materiál a prevládajúce tóny žltej a ružovej vás oslovia nielen krásou, ale aj odolnosťou a precíznym spracovaním, vďaka čomu sú tieto dekoratívne obliečky na vankúšiky obľúbené aj pre odpočinok. Rozmerom poťahy sedia aj na plnší vankúš 40x40 a vďaka praktickému zapínaniu na gombíky je výmena aj údržba jednoduchá.Odviažte sa a obliečky na vankúšiky kombinujte s farbou kvalitnej mikroplyšovej deky a vytvorte si tak svoj jedinečný set.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Materiál poťahu | Bavlna |
|---|---|
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Kvety |
| Rozmery | 43 x 43 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 2 ks |
| Rozmery vankúš | 43 x 43 cm |
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | PAVLÍNA |
| Výrobca | XPOSE® |

40×40 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Skladom
Dekoračný, vianočný, bavlnený
Skladom
Dekoračný, vianočný, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z ovčej vlny
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom

Dekoračný, bavlnený, kvetinový
Skladom
Dekoračný, štvorcový
Skladom
40×40 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
40×40 cm, dekoračný, vianočný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, bavlnený, s poťahom z polyesteru
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, bavlnený

30×40 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, vianočný, bavlnený
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom