Odporúčame
GOBELÍNOVÁ DEKORAČNÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ HARE 45X45 CM VZOROVANÁ
Rozmery 45×45 cm
História cien
- 11. 5. 2026 - 19 €
- 3. 2. 2026 - 19 €
Popis produktu
Gobelínová obliečka na vankúš HARE je vyrobená z hrubej látky a zdobená farebným zvieracím motívom je dekoráciou, ktorá dodá interiéru štýl. Hrubšia gobelínová látka zaručuje krásny dekoratívny efekt a vzor získaný technikou tkania robí obliečku na vankúš vizuálne zaujímavou. Šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 400 GSM, zloženie: 68% polyester, 32% bavlna.
Rozmery
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
Parametre
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Bavlna, Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571851086 |
| Materiál | Bavlna, Polyester, Gobelín |
| Hustota látky | 400 GSM |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |
Najlepšie produkty od Noblese

BOHEMIA PRESTIGE ELEGANTE WHISKY SADA 1+6 KS
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
BOHEMIA PRESTIGE QUADRO PREMIUM POHÁR 340 ML SADA 6 KS
Na odoslanie o 1 deň
BOHEMIA PRESTIGE FIORE WHISKY SADA 1+6 KS
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
BOHEMIA PRESTIGE CLASSICO POHÁR 300ML SADA 6 KS
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
ZATEMŇOVACÍ ZÁVES NA KRÚŽKOCH RAJA 140X250 CM VZOROVANÁ
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
BOHEMIA PRESTIGE CONTE BLACK POHÁR NA ŠAMPANSKÉ 170ML SADA 6 KS
Na šampanské, v sadách
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Doska na krájanie so stojanom Types, bambus, sada 4 ks, 28x20 cm
Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné zrkadlo Basic, hnedé
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
ZÁCLONA NA KRÚŽKOCH REBECCA 300X150 CM BIELA
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Zrkadlo Basic, hnedé
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
BOHEMIA PRESTIGE CLASSICO WHISKY SADA 1+6 KS
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
ZÁCLONA NA KRÚŽKOCH REBECCA 400X250 CM BIELA
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
ZÁCLONA NA PÁSKE REBECCA 350X160 CM BIELA
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Stojan na toaletný papier Andres Flex, čierna
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
ZATEMŇOVACÍ ZÁVES NA PÁSKE AVENA 135X270 CM VZOROVANÁ
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Stolné hodiny Modern, čierna/zlatá
Kovový, analógový, orientálny
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Copernicus, 5x LED 180w, 3000k, w
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Nix, 2x LED 50w, 3000k, b
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo































