
XPOSE® Bavlnená obliečka na vankúš MICHAELA - marhuľová 70x90 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
SkladomRozmery 70×90 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 5,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Poťah na vankúš a jemná bavlna pre pohodlie v každej posteli Obliečky na vankúše 70x90 a jednofarebné prevedenie sú základom pre každú spálňu. Klasický rozmer skvele padne na naše vankúše 70x90 cm a jemná 100% bavlna ponúkne žiadané vlastnosti pre pokojný spánok. Ako je savosť, vzdušnosť aj príjemný povrch na omak. Jednofarebné obliečky ľahko doladia posteľné obliečky z našej ponuky.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Béžová |
| Rozmery | 70 x 90 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | MICHAELA |
| Výrobca | XPOSE® |

Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
70×90 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná
Skladom

70×90 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Obdĺžniková, polyesterová
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Saténová, obdĺžniková, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×50 cm, štvorcová, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková
Skladom
40×60 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Saténová, v modernom štýle, štvorcová
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
Štvorcová
Skladom
45×45 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, v modernom štýle, štvorcová
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
40×40 cm, štvorcová
Skladom
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
40×40 cm, štvorcová
Skladom
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná
Skladom
50×50 cm, saténová, štvorcová
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná
Skladom
50×70 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom