

Rozmery 50×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 100% mikrovlákno Farba Šampanská Rozmery Šírka: 50 cm Dĺžka: 70 cm Šírka prúžku: 2 cm Vyhotovenie Nebieliť Nesušiť v sušičke Zapínanie na zips Nechajte sa inšpirovať Obliečky na vankúše Bytový textil Závesy a záclony Výplň do vankúša Koberce Deky a prehozy
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Motív | Pruhy |
| Farba | Béžová |
| Rozmer vankúša | 50 x 70 cm |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Prúžok | 2 cm |
| Dĺžka | 70 cm |
| Materiál | Mikrovlákno - polyester |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

Jednofarebná
Skladom
Štvorcová
Skladom
75×50 cm, jednofarebná

75×50 cm, jednofarebná, bavlnená
Skladom
50×70 cm, obdĺžniková, bavlnená

Saténová
Skladom
Štvorcová, so zipsom, polyesterová
Skladom
Saténová, v modernom štýle, štvorcová
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Obdĺžniková, s pruhmi
Skladom
75×50 cm, saténová, jednofarebná

Jednofarebná, štvorcová, s kvetinami
Skladom

Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
Bavlnená
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Štvorcová, so zipsom, polyesterová
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Vianočná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom, bavlnená
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
45×75 cm, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom

Jednofarebná, v rustikálnom štýle, štvorcová
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Saténová, štvorcová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo