



Rozmery 140×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 21,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžové obliečky z bavlny 140x220 pre luxusný spánok v púpavách Ozdobte si spálňu decentným florálnym vzorom odkvitajúcich púpav. Hnedé bavlnené obliečky LOOP príjemne prekvapia svojou jemnosťou a na dotyk hladkým povrchom. Materiál z bavlny Renforcé ponúka žiaduce vlastnosti, ako je mäkkosť, savosť a vzdušnosť, čo prispeje ku kvalite spánku. Predĺžené obliečky Renforcé navyše znesú aj vyššie teploty prania. Obliečky 140x220 ľahko navlečiete na kvalitné paplóny a vankúše z našej ponuky lôžkovín.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Kvetiny |
| Farba | Béžová |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 220 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | LOOP |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnená, jesenná, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, mušelínová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Saténová, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom