





Bavlnené obliečky a decentný vzor pre dokonalú harmóniu a sladký spánok Bavlnené obliečky s decentným prírodným vzorom vnesú do každej spálne tú správnu atmosféru. Na svoje si prídu milovníci harmónie v spálni s kombináciou ružovej a sivej farby a vyznávači pohodlného spánku v bavlne. Obojstranné obliečky prinášajú DUO farieb, ktoré vám dávajú priestor zvoliť si každý deň buď sivý, alebo ružový podklad podľa nálady. Vďaka dobrým vlastnostiam 100% bavlny Renforcé sú obliečky príjemne priedušné a hebké na dotyk s vynikajúcou absorpciou vlhkosti.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Farba | Ružová |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, DUO, Romantické |
| Vyrobené | V Turecku |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | IDIL |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
Spokojnosť
Zakúpené v eshope Savira.sk

140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
Bavlnená, francúzska, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, damašková, jednofarebná
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Krepová, jednofarebná, z mikrovlákna
Na odoslanie o 5 dní
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Na odoslanie o 5 dní
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, francúzska, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s vianočným motívom, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×220 cm, bavlnená, damašková
Skladom
Bavlnená, krepová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná, francúzska, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Francúzska, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, napínacie, jersey
Skladom