



Rozmery 200×220 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky 200x220 pre romantickú spálňu a bavlna pre pokojný spánok Je čas na jemnosť kvetov a modernu sivého podkladu. Bavlnené obliečky a vzor FLORA ponúkajú variáciu lúčnych kvetov s akcentom v ružovej a fialovej farbe, ktorá vyšperkuje aj vašu spálňu. Oceníte aj jemnosť Renforcé bavlny, vysokú savosť, vzdušnosť a odolnosť materiálu. Bavlna Renforcé navyše znesie aj vyššie teploty prania, kedy si zachová farby aj pôvodný tvar. Obliečky na vankúše sú šité z metráže - podklad materiálu je tieňovaný svetlejší až tmavo šedý, preto je každá z obliečok odtieňom jedinečná. Francúzske obliečky skvele padnú na našu prikrývku 200x220 a vankúše 70x90 cm, a hravo ich doladíte s jemnou dekou aj s obliečkami na vankúšiky s výberom v sekcii mikroplyš, alebo posteľným prehozom.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Sivá |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 200x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 220 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Moderné, Romantické, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | FLORA |
| Výrobca | XPOSE® |

140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikroplyšu, dvojlôžková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom