



Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 28,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky na 2 lôžka a fialové tóny pre romantické spálne Bavlnené obliečky s motívom kvetov na tmavo fialovom podklade v sebe snúbia romantický štýl aj eleganciu. Nechajte sa uniesť do vĺn sladkého spánku v náručí 100% bavlny, ktorá má vynikajúce termoregulačné schopnosti, je odolná a dobre absorbuje vlhkosť. Obliečky v sete padnú na klasický rozmer prikrývky 140x200 a vankúše 70x90. Ozdobte svoju posteľ aj cez deň a ochráňte obliečky aj cez deň! Prikrývka na posteľ je na to ideálna.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Fialová |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 2 prikrývky |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Rustikálne, Romantické |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | BOTANY |
| Výrobca | XPOSE® |

140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom, z mikroplyšu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, klasická
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, so zipsom, so zvieratkami
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre chlapca, s futbalovým motívom, klasická
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, klasická
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
90×200 cm, bavlnené
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom