
Bavlnené obliečky Renforcé – Vtáčiky modré
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Modré rozprávkové obliečky pre malé slečny a ich veľké sny Krásne rozprávkové postavičky Anna a Elsa pristanú každej izbičke a potešia nejednu malú slečnu. Doprajte im tieto obliečky do postieľky Ľadové Kráľovstvo, ktoré rozveselia každý deň. Disney obliečky pre dievča sú vyrobené z príjemného materiálu 100% bavlny, ktorá je vzdušná, dobre saje pot a je farbená s ohľadom na citlivú detskú pokožku. Spánok ako na obláčiku a kvalitný detský textil si zaslúži každá malá princezná.
| Typ | Do postieľky |
|---|---|
| Pre koho | Dievča |
| Motív | Frozen |
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Modrá |
| Rozmery | 100 x 135 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 100 x 135 cm |
| Rozmery vankúš | 40 x 60 cm |
| Štýl | Dětské |
| Detské vzory | Ľadové kráľovstvo |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO |
| Výrobca | Jerry Fabrics |

Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, s futbalovým motívom
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre chlapca, s futbalovým motívom, klasická
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, s princeznami, pre dievča
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom