




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečky renforcé a florálny vzor listov aj bylín pre prírodný štýl interiéru Béžové obliečky KAMALA a moderné poňatie prírodných béžových vzorov na kávovej v podklade sú ideálnou voľbou pre moderný aj prírodne štylizovaný interiér spálne či izby. Ľahkosť vzoru pôsobí harmonicky a sprevádza ho na dotyk jemná, hladká bavlna. Renforcé obliečky sú zhotovené z kvalitnej bavlny, ktorá je odolná materiálom aj farbou a s dlhou životnosťou sa táto posteľná súprava radí medzi luxusné obliečky.Obliečka na perinu je zo spodnej strany jednofarebná, obliečka na vankúš má potlač z oboch strán. Set obliečok na jednolôžko pasuje na našu ponuku lôžkovín.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Béžová |
| Motív | Jednofarebné |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Moderné, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | KAMALA |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
Pekny motiv
Nevyhoda, ze treba zehlit
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk

140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, dvojlôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, mušelínová, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, flanelová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, mušelínová, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, jednolôžková, polyesterová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom