


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky na dvojlôžko pre jarnú atmosféru aj snívanie v bavlne Túžite rozprúdiť jarnú energiu aj vo vašej spálni? V tom prípade stavte na kvetinové obliečky, ktoré vnesú sviežosť aj ľahkosť lúčnych kvetov na vaše lôžka. Biely podklad obliečok a vzor s akcentom zelenej a ružovej farby pôsobia v interiéri čisto a vzdušne. Navyše oceníte prírodné vlákna bavlny, ktoré sú na posteľnú bielizeň ideálne. Ponúkajú vlastnosti ako vzdušnosť, savosť aj jemný hladký povrch, čo je ideálne pre spokojný a kvalitný spánok.Francúzske obliečky skvele padnú na naše prikrývky 200x220 a vankúše 70x90 cm. Cez deň nezabudnite na prikrývky na posteľ či prehoz, ktorý vaše lôžkoviny dokonale ochráni.
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Dievča |
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Rozmery | 200x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 220 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Rustikálne, Romantické |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | VIOLETA |
| Výrobca | XPOSE® |

Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
140×200 cm, s princeznami, pre dievča
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre chlapca, s futbalovým motívom, klasická
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, s futbalovým motívom
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom