



Rozmery 140×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jemné bavlnené obliečky 140x200 pre milovníkov prírodných materiálov Luxusné obliečky a vzor púpav sú ako stvorené pre vyznávačov kvetinového dizajnu či romantických interiérov. Sivá farba krásne doladí hlavne moderný štýl interiéru a tmavý gradujúci odtieň navodí ukľudňujúcu atmosféru v každej spálni. Obliečky 140x200 a bavlna renforcé sú ideálnou voľbou pre milovníkov prírodných materiálov, a už na prvý dotyk vás prekvapia svojou hebkosťou a precíznym spracovaním. Vďaka použitiu reaktívnych farieb vydržia častejšie pranie pri vysokých teplotách bez toho, aby stratili vašu obľúbenú farbu obliečok či tvar.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Sivá |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | LOOP |
| Výrobca | XPOSE® |

200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Na odoslanie o 3 dni
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Z mikroplyšu
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, francúzska, dvojlôžková
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so zvieracím motívom, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, krepová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, krepová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
200×220 cm, francúzska, polyesterová
Na odoslanie o 1 deň
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Napínacie, jersey
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom