


Rozmery 180×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 16 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jersey žlté plachty 180x200 pre spánok ako v bavlnke Vyrábajú sa zo 100% bavlny s vysokou stálofarebnosťou, a preto sú jersey plachty priedušné a vhodné na celoročné využitie. Sýto žltá farba radí plachty k teplým tónom, pôsobí sviežo a keď pridáte aj obliečky na vankúšiky miestnosť rozžiarite a vnesiete do spálne pozitívnu energiu. Hladký materiál je príjemný na dotyk a dobre absorbuje vlhkosť. Spodná časť je zakončená všitou gumičkou, vďaka ktorej sa plachty ľahko upevnia a dobre držia na matraci.Navyše pod napínacie plachty môžete použiť aj chrániče matracov. Účinne tak predĺžite životnosť vášho lôžka, uľahčíte si starostlivosť a docielite lepšiu hygienu. Na ochranu lôžkovín pred prachom perfektne poslúži prikrývka na posteľ.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Jersey, Bavlna |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Farba | Žltá |
| Rozmery | 180x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 180 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
220×240 cm, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, bavlnené
Skladom