Odporúčame
XPOSE® Froté uterák VERONA 3 ks - tmavo sivý 30x50 cm
Rozmery 30×50 cm
História cien
- 18. 5. 2026 - 6,1 €
- 28. 3. 2026 - 6,1 €
Popis produktu
Aj malý uterák dopraje vašej pokožke to najlepšie froté s vynikajúcou savosťou. Uteráky a osušky s prehľadom doladí tento doplnkový uterák s menším rozmerom. Uterák 30x50 je skladný a dobre poslúži pri bazéne, na pláži či vo vašej kúpeľni. Set troch malých uterákov sa vyznačuje unikátnym dezénom VERONA, ktorý rešpektuje súčasné trendy a zároveň uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vyberte si ten pravý uterák či osušku, aby vám spoľahlivo slúžili a doplňte ich o nenahraditeľných pomocníkov pre starostlivosť o telo po kúpeli, ktoré vo vašej kúpeľni nesmú chýbať.
Rozmery
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
Parametre
| Materiál | Froté, Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Plážové | Ano |
| Farba | Sivá |
| Rozmery | 30 x 50 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Pútko | ÁNO |
| Obsah balenia | 3 ks |
| Gramáž | 450 g/m² |
| Rozmery uteráka | 30 x 50 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Výrobca | XPOSE® |
Najlepšie produkty od Rodinnebalenie.sk

XPOSE® Jersey plachta - biela káva 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - vanilková 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - levanduľová 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - svetle sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 200x220 cm
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - tmavo sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - svetlo sivá 180x200 cm
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - kávová 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - biela káva 90x200 cm
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
XPOSE® Prešívaný vankúš 40x40 cm
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - tmavo sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive na vysoký matrac - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela 180x200 cm
Napínacie, jersey
Skladom






























