
XPOSE® Bavlnené obliečky LUXURY na dve postele - sivé
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
SkladomRozmery 200×220 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečky na perinu 200x220 pre pohodlie v manželskej posteli Bavlnené obliečky s pútavým ornamentálnym vzorom LUXURY vnesú do každej spálni tú správnu atmosféru. Na svoje si prídu milovníci sivej farby a pohodlného spánku. Vďaka dobrým vlastnostiam 100% bavlny sú obliečky príjemne priedušné a hebké na dotyk s vynikajúcou absorpciou vlhkosti. Francúzske obliečky sú vhodné pre páry, no perina v celku na dve postele poteší aj jednotlivcov, ktorí sa radi zababušia pod veľký paplón. Každá obliečka na vankúš je unikátna a nesie na seba inú časť vzoru smerovanú vodorovne (fotografia je ilustračná). Obliečky na francúzsku perinu 220x200 majú zapínanie na gombíky umiestnené na kratšej strane, a povliecť ich môžete na kvalitné periny a vankúše z našej ponuky lôžkovín.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Sivá |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 200x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 220 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Elegantné |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Vyrobené | V Turecku |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | LUXURY |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikroplyšu, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
Na odoslanie o 2 dni
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, krepová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, z mikroflanelu
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, z mikroflanelu
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, s vianočným motívom, so zipsom
Skladom
Francúzska, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom