Odporúčame
XPOSE® Predĺžené bavlnené obliečky PÚPAVY DUO - sivé/biele
Rozmery 140×220 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 19,1 €
- 28. 3. 2026 - 19,1 €
Popis produktu
Obliečky s púpavou 140x220 pre milovníkov romantických vzorov Jemný motív odkvitnutých púpav a poletujúceho páperia doladí vašu spálňu k dokonalosti. Predĺžené obliečky a vzor púpav sú zhotovené v DUO prevedení farieb a môžete ich meniť podľa nálady či ročného obdobia. Na leto sa hodí biely podklad so sivou potlačou a v zimných mesiacoch tmavosivý základ s bielym vzorom. Neutrálne farby podľa nálady doladíte farebnými obliečkami na vankúše. Vďaka hebkému a priedušnému materiálu zo 100% bavlny spĺňajú všetky predpoklady k dobrému spánku.
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
Parametre
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 220 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | DUO |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | PÚPAVY |
| Výrobca | XPOSE® |
Najlepšie produkty od Savira.sk

XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - levanduľová 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - vanilková 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - svetle sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 200x220 cm
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - smaragdovo zelená 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Bambusová osuška CATANIA - krémová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, rýchloschnúci
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - svetlo sivá 180x200 cm
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - kávová 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Bambusová osuška CATANIA - sivá 70x140 cm
Plážový, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - tmavo sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - tmavo sivá 70x140 cm
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo hnedý 50x90 cm
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
























