






Najlepšia cena za posledných 30 dní: 54,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievateľné solárne svietidlo s pohybovým aj súmrakovým senzorom. Svietidlo má stupeň krytia IP65, ktorý poskytuje ochranu proti striekajúcej vode. Napájanie pomocou solárneho panela. Automaticky sa rozsvieti po zotmení pri detekcii pohybu. Dosah senzora: 3 - 5 m. Detekčný uhol: 110°. Doba svietenia: 30 s. Senzor súmraku:
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 10,7 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 54000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Celkový svetelný tok | 1000 lm |
| Typ | Vonkajšie nástenné svietidlo/Solárne nástenné svietidlo |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/LED technológia/Solárna technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 70 W |
| Napätie | 4,2 V |
| Max. príkon zdroja | 10,7 W |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK04 |
| Počet spínacích cyklov | 50000 ON/OFF |
| Tvar | Štvorcový |
| Uhol vyžarovania | 100 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Kapacita | 2000 mAh |
| Výdrž batérie | 6 h |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 10,7 W |
| Series | SOLAR Ledvance |
| Výrobca | Osram |

Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, orientálne
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Kovové, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, s diaľkovým ovládaním, v industriálnom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou R7s
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo