

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PVC podlaha Crown je ideálna na domáce aj mierne komerčné využitie. Má hrúbku približne 4 mm a praktické vzory, ktoré dopĺňajú interiér. PVC podlahové krytiny efektívne tlmia hluk, sú vodotesné a poskytujú tepelný komfort, pričom sú vhodné aj pre podlahové vykurovanie vďaka dobrej vodivosti tepla. Ich údržba je jednoduchá, pri čistení sa neodporúča používať leštidlá na nábytok, alkoholové prípravky, bielidlá ani drôtenky, aby sa zachovala ich kvalita. Praktická a estetická voľba, ktorá prinesie pohodlie do každého interiéru. ▪ Celková výška: 4 mm ▪ Nášľapná vrstva: 0,25 mm ▪ Celková hmotnosť: 2,240 kg/m² ▪ Tepelný odpor: 0,0210 m² K/W ▪ Tepelná vodivosť: 0,190 W/mK ▪ Zvuková izolácia: 21 dB ▪ Krajina pôvodu: Belgicko
| Šírka: | 3 cm |
|---|
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Odtieň | Svetlý |
| Farba | Sivá |
| Záťažová trieda | 23 - domácnosť; vysoká záťaž,31 - komerčné priestory; nízka záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pod kolieskovú stoličku,Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Kolekcia | Blacktex |
| Pvc: nášľapná vrstva | 0.25 mm |
| Reakcia na oheň | Cfl - stredná odolnosť proti požiaru |
| Rozmer | 300 cm |

PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

PVC
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, vodeodolná

Dekor dub

PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC, svetlá, dekor betón
Na odoslanie o 1 týždeň
400×420 cm, PVC, svetlá
SkladomDoprava zadarmo

91×0 cm, výška, priemer
Skladom
PVC, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Laminátová, vodeodolná
Skladom
PVC, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC
Na odoslanie o 1 týždeňPVC
Na odoslanie o 1 týždeň

Vinylová, vodeodolná

PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, dekor dub

Vinylová

Svetlá, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní

Vinylová, vodeodolná

Vinylová, vodeodolná

PVC, svetlá
Na odoslanie o 5 dní

Vinylová, vodeodolná


Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Dekor dub

PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň