


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PVC podlaha s moderným betónovým dizajnom je vyrobená z materiálu polyvinylchlorid (PVC). Je veľmi odolný a bezpečný pri chôdzi vďaka protišmykovej vrstve. Má antistatickú vrstvu a ľahko sa čistí. Je odolná voči UV lúčom, vďaka čomu bude jej farba v perfektnom stave po dlhé roky.
| Šírka: | 200 cm |
|---|
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Odtieň | Svetlý |
| Dekor | Betón |
| Vodeodolné | Ano |
| Farba | Sivá |
| Záťažová trieda | 23 - domácnosť; vysoká záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Podklad | Protišmyková guma |
| Kolekcia | Orion |
| Pvc: nášľapná vrstva | 0.15 mm |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Rozmer | 200 cm |

400×420 cm, PVC, svetlá
SkladomDoprava zadarmo
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 1 týždeň
Svetlá, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
91×0 cm, výška, priemer
Skladom

Dekor dub

64×33 cm, výška, priemer
Skladom
PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC, svetlá, dekor betón
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmoPVC
Na odoslanie o 1 týždeň

PVC, dekor betón, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 5 dní
Šírka, výška, hĺbka

PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 5 dní
PVC, svetlá, dekor betón
Na odoslanie o 5 dní


PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC, tmavá, dekor betón
Na odoslanie o 1 týždeň
1 219×22 cm, vinylová, - click systém
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
61×1 cm, výška, priemer

124×7 cm, výška, priemer

18×0 cm, výška, priemer
Skladom

PVC, tmavá, vzorovaná
Na odoslanie o 5 dní
61×30 cm, výška, priemer
Skladom
61×31 cm, výška, priemer

18×1 cm, výška, priemer

PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní