

























Najlepšia cena za posledných 30 dní: 278,35 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Motor vozidla RZ56 MAX ružový je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 109 x 27 x 50 cm, Maximálne zaťaženie: 65 kg, Kolesá: Nafukovacie 30x5 cm Tlmič: Zadný Prevodovky: Pomalý štart, Predný 3 rýchlosti Svetlá: LED, Zadné, Audio panel: Predinštalované melódie, Tlačidlo zvuku a klaksónu, Bluetooth Štart: Tlačidlo ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Motor RZ56 MAX vozidlo Motor 350 W s reťazovým prevodom Batéria 12 V 10 Ah x 2, séria 24 V, Kolesá Nafukovacie 30x5 cm Tlmič Zadný Prevodovky Pomalý štart, Predný 3 rýchlosti Svetlá LED, Zadné, Audio panel Predinštalované melódie, Tlačidlo zvuku a klaksónu, Bluetooth Vybavenie Štart Tlačidlo Sedadlo Eko-koža 49 x 15 cm, Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 118 cm, Šírka 67 cm, Výška 71 cm, Hmotnosť vozidla 23,8 kg, Rozmery kartónu 109 x 27 x 50 cm, Hmotnosť kartónu 27,3 kg, Maximálne zaťaženie 65 kg, Svetlá výška 19 cm Dodatočné vybavenie Návod na použitie, Nabíjačka
| Starttyp | Tlačidlo |
|---|---|
| Sedadlo – počet | 1 |
| Kolesá – priemer | ⌀30 cm |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Prevod – štart | Pomalý štart |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Batéria – napätie | 12 V |
| Štart | Tlačidlo |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Prevod – rýchlosti | 3 |
| Batéria – kapacita | 10 Ah |
| Svetlá výška | 19 cm |
| Max. zaťaženie | 65 kg |
| Motor – výkon | 350 W |
| Kolesá – šírka | 5 cm |
| Sedadlo – rozmery | 49 x 15 cm |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 118 cm,Šírka 67 cm,Výška 71 cm |
| Svetlá – typ | LED,Zadné |
| Hmotnosť vozidla | 23,8 kg |
| Hmotnosť balenia | 27,3 kg |
| Rozmery balenia | 109 x 27 x 50 cm |
| Výrobca | Ramiz |








Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo






Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastová
Na odoslanie o 1 týždeň
Analógová
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Elektrické
Na odoslanie o 1 týždeň
Matný, z lamina, v škandinávskom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, mramorový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Vnútorný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevený, matný, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo


Plastové
Na odoslanie o 5 dní