Porovnajte ceny od 1 702 € do 1 774,7 € v 2 e-shopoch:
Ramiz Vozidlo Mercedes Benz MAYBACH G650 Červená
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 1 702 € do 1 774,7 €:
História cien
- 29. 4. 2026 - 1 738,35 €
- 14. 4. 2026 - 1 738,35 €
- 9. 4. 2026 - 1 607,05 €
- 2. 4. 2026 - 1 564,5 €
- 19. 3. 2026 - 1 559,55 €
- 29. 4. 2026 - 1 702 €
- 14. 4. 2026 - 1 702 €
- 9. 4. 2026 - 1 512,1 €
- 2. 4. 2026 - 1 512,1 €
- 19. 3. 2026 - 1 512,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Vozidlo Mercedes Benz MAYBACH G650 Červená je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 178 x 106 x 65 cm Maximálne zaťaženie: 100 kg Kolesá: Kolesá EVA, 38 x 12 cm, Kolesá: Kolesá EVA, 38 x 12 cm, Tlmiče: Zadné Prevodovky: Voľný štart, Predné/zadné 2 rýchlosti. Svetlá: LED svetlá, Predné, zadné: -Svetlá pri zaradení spiatočky, -Brzdové svetlá pri stlačení brzdy Spínač svetiel Audio panel: · Dotykový panel MP4, Bluetooth, Jazyky panela: poľština, angličtina, nemčina, francúzština, španielčina AUX, FM rádi... ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Mercedes Benz MAYBACH G650 Motor 4x200 W Batéria 24 V 14 Ah Kolesá Kolesá EVA, 38 x 12 cm, Tlmiče Zadné Prevodovky Voľný štart, Predné/zadné 2 rýchlosti. Svetlá LED svetlá, Predné, zadné: -Svetlá pri zaradení spiatočky, -Brzdové svetlá pri stlačení brzdy Spínač svetiel Vybavenie Audio panel · Dotykový panel MP4, Bluetooth, Jazyky panela: poľština, angličtina, nemčina, francúzština, španielčina AUX, FM rádio, USB vstup, SD vstup, Predinštalované kreslené filmy, Bluetooth, Tlačidlá zvuku a klaksónu na volante, Predinštalované melódie, Indikátor nabitia ÁNO Sedadlo Eko-koža, Bezpečnostné pásy, Dvojité sedadlo, Trojstupňové nastavenie sedadla 32 x 30 x 42 cm Otváracie dvere Áno Batožinový priestor Zadný: 74 x 17 x 28 cm Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 178 cm, Šírka 115 cm, Výška 80 cm, Hmotnosť vozidla 79 kg Rozmery kartónu 178 x 106 x 65 cm Hmotnosť kartónu 90 kg Maximálne zaťaženie 100 kg Svetlá výška 17 cm Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada Kryt
Parametre
| Max. zaťaženie | 100 kg |
|---|---|
| Rozmery vozidla | Dĺžka 178 cm,Šírka 115 cm,Výška 80 cm |
| Rozmery balenia | 178 x 106 x 65 cm |
| Kolesá – typ | Kolesá EVA |
| Kolesá – priemer | ⌀38 cm |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Svetlá výška | 17 cm |
| Hmotnosť vozidla | 79 kg |
| Kolesá – šírka | 12 cm |
| Sedadlo – rozmery | 32 x 30 x 42 cm |
| Batéria – kapacita | 14 Ah |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Motor – výkon | 200 W |
| Svetlá – typ | LED svetlá,Predné,zadné:-Svetlá pri zaradení spiatočky,-Brzdové svetlá pri stlačení brzdySpínač svetiel |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – rýchlosti | 2 |
| Prevod – štart | Voľný štart |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Hmotnosť balenia | 90 kg |
| Batéria – napätie | 24 V |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Sedadlo – bezp. pásy | Áno |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Tlmiče | Zadné |
| Audio – fm rádio | Áno |
| Výrobca | Ramiz |
Podobné produkty

Ramiz Mercedes Benz MAYBACH G650 STRONG vozidlo Červená
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Mercedes G63 AMG Auto na batérie Červené + diaľkové ovládanie + 6 EVA kolies + pomalý štart + MP3 LED
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Vozidlo Mercedes Benz MAYBACH G650 Biela
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Autobatéria Jeep JC666 Orange
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Autobatéria JC222 červená
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Ford Super Duty Červený pickup
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Mercedes Benz MAYBACH G650 STRONG vozidlo Modrá
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Bentley Mulsanne Red Auto na batérie
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Jeep JC666 Batéria Auto Strieborný lak
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Scania R-SERIE ružová
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Autobatérie Jeep JC666 Red
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Autobatéria Jeep JC666 White
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Land Rover Defender 110 SVX Concept Červená
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Scania R-SERIE červená
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Terénne auto Raptor Drifter Flames + diaľkové ovládanie + pohon 4x4 + úložný priestor + pomalý štart + MP3 LED
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Maserati MC20 GT2 Biele vozidlo
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Vozidlo Jeep BEAST 4x4 Červená
SkladomDoprava zadarmoLEAN CARS Batéria pre vozidlo Jeep Rubicon 4x4 DK-JWR556 4x200W 24V oranžová
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Land Rover Defender 110 SVX Koncepčné vozidlo Oranžová
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Autíčko na batérie Jeep Dark Night pre deti Červené + pomalý štart + EVA + LED Audio
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Range Rover SUV Lift Červená
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Vozidlo Porsche 911 GT3 Červená MP4
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Vozidlo RUF CTR3 Červená
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Maserati MC20 GT2 Žltá
SkladomDoprava zadarmoRamiz Jeep Wrangler Rubicon Ružové vozidlo
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Porsche Spyder RS 718 vozidlo Červená
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Autíčko na batérie Jeep Dark Night pre deti Biele + pomalý štart + EVA + LED Audio
SkladomDoprava zadarmo
Elektrické autíčko Mercedes CLS 350 červené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Elektrické autíčko Mercedes CLS 350 červené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Ramiz Toyota Hilux na batérie pre deti Červený pickup + pohon 4x4 + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Detské autíčko Pick-Up Speed 900 Modrá + pohon 4x4 + pohyblivá lyžica + nosič batožiny + diaľkové ovládanie + lopata + LED audio
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Audi TT RS Batéria Vozidlo ružová
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Junáčik.sk

MI Kuchyňa BRENNER K4PLUS
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Hojdacia sieť ETNO s tyčou 200x80cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Ramiz Sada pieskoviska MEGA s funkciou vody
Plastové
Skladom
LEAN Toys Priestorové stavebné bloky Pastelová ružová 360 el.
Plastová
Skladom
CH Teleskopické nožnice s prerezávacou pílkou 250 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
CH 5- policový kovový úložný regál Tosca IV. 180 x 90 x 30 cm
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
MI Panel farebných rastlín červený javor (50x50cm)
Na odoslanie o 1 týždeň
LEAN Toys Laserová pištoľ so štítom Budík biely
Analógová
Skladom
LEAN Elektrická pumpa 1100 l/min - 220/240V
Elektrické
Skladom
MI Balkónová zástena WIERZBA LAUROWA
Na odoslanie o 1 týždeň
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - sivá
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
TZ Okrúhly vzorovaný koberec Oriental Rozmer: 90 cm
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
BackHome Living Výrobník ľadu - biely
Na odoslanie o 1 týždeň
CH Záhradné skladacie relaxačné kreslo s vankúšom Zero V - tmavosivá
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
CH Pracovný stôl do dielne so zásuvkou Tosca
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
CH Krémový záhradný slnečník Roma s obalom - 3x3m
Štvorcový, kovový
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Polykarbonátový skleník G7011-7
Hliníkový, s výplňou z komôrkového polykarbonátu
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH 5- policový úzky kovový úložný regál Tosca VII. 180 x 40 x 40 cm
180×40×40 cm, kovový, matný
Skladom

























