





















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 171,95 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Štvorkolka ATV Robust 01 Biela je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 80,5 x 47,5 x 38,5 cm Maximálne zaťaženie: 30 kg Kolesá: Kolesá z EVA peny, 22 x 10 cm Diaľkové: 2,4G, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, Kolesá: Kolesá z EVA peny, 22 x 10 cm Tlmiče: Zadné Prevodovky: Voľný štart, Predné/zadné 2 rýchlosti Svetlá: LED svetlá, Predné, Vypínač svetiel, ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Robustný štvorkolka 01 Motor 4 x 35 W Batéria 12 V 7 Ah Diaľkové 2,4G, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, Kolesá Kolesá z EVA peny, 22 x 10 cm Tlmiče Zadné Prevodovky Voľný štart, Predné/zadné 2 rýchlosti Svetlá LED svetlá, Predné, Vypínač svetiel, Vybavenie Audio panel USB, MP3, FM rádio, Bluetooth Tlačidlá melódií, Predinštalované melódie, Indikátor nabitia Áno Sedadlo Eko-koža, Bezpečnostné pásy, 27 x 14 cm Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 89 cm, Šírka 50 cm, Výška 56 cm, Hmotnosť vozidla 14 kg Rozmery kartónu 80,5 x 47,5 x 38,5 cm Hmotnosť kartónu 17 kg Maximálne zaťaženie 30 kg Svetlá výška 14 cm Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada Nabíjačka
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Rozmery vozidla | Dĺžka 89 cm,Šírka 50 cm,Výška 56 cm |
| Diaľkové ovládanie | 2,4G,3 rýchlosti,Bezpečnostné tlačidlo zastavenia |
| Rozmery balenia | 80,5 x 47,5 x 38,5 cm |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Kolesá – priemer | ⌀22 cm |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Svetlá výška | 14 cm |
| Hmotnosť vozidla | 14 kg |
| Kolesá – šírka | 10 cm |
| Sedadlo – rozmery | 27 x 14 cm |
| Batéria – kapacita | 7 Ah |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Motor – výkon | 35 W |
| Svetlá – typ | LED svetlá,Predné,Vypínač svetiel |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – rýchlosti | 2 |
| Prevod – štart | Voľný štart |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Hmotnosť balenia | 17 kg |
| Batéria – napätie | 12 V |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Sedadlo – bezp. pásy | Áno |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Tlmiče | Zadné |
| Audio – fm rádio | Áno |
| Výrobca | Ramiz |


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

























Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Plastové
Skladom
Plastová
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom

Elektrické
Skladom

S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Štvorcový, kovový
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×40×40 cm, kovový, matný
Skladom
Kovový, rozkladací, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň