




















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 483,55 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Buggy Racing 5 batériové auto pre deti +3. Sivá + motory 2x200W + diaľkové ovládanie + pomalý štart je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 153 x 82 x 40 cm, Maximálne zaťaženie: 50 kg, Kolesá: Kolesá z EVA peny, 34 x 15 cm, Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, 3 rýchlosti, Kolesá: Kolesá z EVA peny, 34 x 15 cm, Tlmiče: 2 x zadné/2 x predné Prevodovky: Pomalý štart, Predné/zadné 2 rýchlosti Svetlá: LED svetlá, Predné, ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Buggy Racing 5 Motor 2x200 W Batéria 24 V, 7 Ah Diaľkové ovládanie 2,4 GHz, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, 3 rýchlosti, Kolesá Kolesá z EVA peny, 34 x 15 cm, Tlmiče 2 x zadné/2 x predné Prevodovky Pomalý štart, Predné/zadné 2 rýchlosti Svetlá LED svetlá, Predné, Vybavenie Audio panel MP3, AUX, USB, Bluetooth, Zvuky v volante, Indikátor nabitia Áno Štart Prepínač zvuku motora, Sedadlo Ventilovaná eko-koža, 54 x 19 x 28 cm, Bezpečnostné pásy, Otváracie dvere Áno Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 148 cm, Šírka 109 cm, Výška 63 cm, Hmotnosť vozidla 35,3 kg, Rozmery kartónu 153 x 82 x 40 cm, Hmotnosť kartónu 43,8 kg Maximálne zaťaženie 50 kg, Svetlá výška 10 cm Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada Nabíjačka Mini jack kábel Diaľkové ovládanie
| Starttyp | Prepínač zvuku motora |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 50 kg |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Svetlá výška | 10 cm |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – rýchlosti | 2 |
| Prevod – štart | Pomalý štart |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Batéria – kapacita | 7 Ah |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Kolesá – priemer | ⌀34 cm |
| Batéria – napätie | 24 V |
| Sedadlo – bezp. pásy | Áno |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Kolesá – šírka | 15 cm |
| Štart | Prepínač zvuku motora |
| Diaľkové ovládanie | 2,4 GHz,Bezpečnostné tlačidlo zastavenia,3 rýchlosti |
| Svetlá – typ | LED svetlá,Predné |
| Motor – výkon | 200 W |
| Sedadlo – rozmery | 54 x 19 x 28 cm |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 148 cm,Šírka 109 cm,Výška 63 cm |
| Tlmiče | 2 x zadné/2 x predné |
| Hmotnosť vozidla | 35,3 kg |
| Hmotnosť balenia | 43,8 kg |
| Rozmery balenia | 153 x 82 x 40 cm |
| Výrobca | Ramiz |

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo















Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo











Záhradný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové
Na odoslanie o 5 dní
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom
Izbový, klasický
Skladom
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Elektrické
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Kovový, rozkladací, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom


Kovová, voľne stojaca
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom