









Rozmery 120×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderný dizajn nielenže upúta pozornosť v detskej izbe, ale pozýva aj na veselú hru v obývačke, jedálni alebo na chodbe. Syntetické vlákna zo 100 % polypropylénu robia koberec mimoriadne odolným. Syntetické vlákna sa dajú ľahko čistiť umývaním šampónom na koberce, čo vašim deťom zaručí veľa bezstarostných hodín hry. ▪ Celková výška: 7 mm ▪ Hmotnosť: 2 kg/m2▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací, Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Biela |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Adventures |
| Rozmer | 120x170 cm |
| Dĺžka | 170 cm |

160 cm, ⌀ 160 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
200×290 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
140×200 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, hrací, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
180×270 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
1 cm, ⌀ 160 cm, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
200×290 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
120×170 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120 cm, ⌀ 120 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×100 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
80×120 cm, pre dievča, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Hrací, kusový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
220×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň