




Rozmery 50×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 100% mikrovlákno - polyester Farba Čierna Sivá Tyrkysová Rozmery Šírka: 50 cm Dĺžka: 70 cm Vyhotovenie Nebieliť Zapínanie na zips Odporúčaná teplota praní 30–40 °C (podľa štítku výrobcu) Nechajte sa inšpirovať Obliečky na vankúše Bytový textil Výplň do vankúša Koberce Závesy a záclony Dekoračné vankúšiky
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Farba | Sivá |
| Rozmer vankúša | 50 x 70 cm |
| Štýl | Moderný |
| Nežehlivé | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné, Jar |
| Dĺžka | 70 cm |
| Motív | Srdce |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

Štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Saténová, obdĺžniková
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
Štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
45×45 cm, štvorcová, s kvetinami
Skladom
Jednofarebná, štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom

V tvare valčeka, so zipsom, bavlnená
Skladom
Štvorcová
Skladom

Štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
40×50 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
45×45 cm, štvorcová, polyesterová
Skladom
60×1 cm, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
40×60 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom

Štvorcová
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
40×60 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo