
Šatníková skriňa TALIN III šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňRozmery 210×190×63 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 190 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 63 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Drevo |
| Dekor | Dub |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Kombinovaný |
| S nožičkami | Ano |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |

215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
175×160×40 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
180×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Doprava zadarmo
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
172×136×45 cm, kovový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
160×90×50 cm, s poličkami, textilný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Skladom