Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 20W, studená - 6500K, 1800 lm, čierna - L235-020-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 20W, studená - 6500K, 1800 lm, čierna - L235-020-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 20W, studená - 6500K, 1800 lm, čierna - L235-020-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 20W, studená - 6500K, 1800 lm, čierna - L235-020-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 20W, studená - 6500K, 1800 lm, čierna - L235-020-65-70
Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 20W, studená - 6500K, 1800 lm, čierna - L235-020-65-70
Popis produktu
Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 20W, Studená - 6500K, 1800 lm, čierna - L235-020-65-70 Technické údaje: Šírka: 111 mm Výška: 105 mm Druh diódy: LED SMD Výkon: 20 W Celkový svetelný tok: 1800 lm Farba svetla: Studená Teplota farieb: 6500K Index podania farieb CRI: Ra ≥ 80 Možnosť stmievania: Nie Pohybový senzor: Áno Farba: Čierna Materiál krytu: Hliník Materiál tienidla: Tvrdené sklo Dĺžka kábla: 15 cm Prierez kábla: 3x1 mm Montáž: Povrchová Použitie: Vnútorné, Vonkajšie Uhol svietenia: 120° Pohyblivé svietidlo vo zvislej osi: 180° Napäťie: 220-240V Faktor posunu fázy: 0,90 Energetická trieda: F Spotreba energie: 20 kWh/1000 h Životnosť: 25000 h Pracovná teplota: -20°C do +40°C Ochranná trieda proti úrazu elektrickým prúdom: I Stupeň ochrany: IP66 Certifikáty: CE, RoHS Druh senzora: PIR Dosah senzora: 2-10 m (v závislosti od okolitej teploty a výšky inštalácie) Čas činnosti senzora: 8s-10min Nastavenie citlivosti: Áno Senzor svetla (prahová hodnota): 10-2000 lx Nastavenie: 180° vo zvislej osi, 330° vo vodorovnej osi Uhol detekcie pohybu: 120° Rýchlosť detekcie pohybu: 0,6-1,5 m/s Stupeň ochrany senzora: IP44