Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrálna - 4000K, 2200 lm, čierna - L231-020-40-70Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrálna - 4000K, 2200 lm, čierna - L231-020-40-70Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrálna - 4000K, 2200 lm, čierna - L231-020-40-70Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrálna - 4000K, 2200 lm, čierna - L231-020-40-70Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrálna - 4000K, 2200 lm, čierna - L231-020-40-70
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Neutrálna - 4000K, 2200 lm, čierna - L231-020-40-70
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 1 týždeň
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Popis: Šírka: 111 mm Výška: 105 mm Typ LED: SMD LED Výkon: 20W Celkový svetelný tok: 2200 lm Farba svetla: Neutrálna Farebná teplota: 4000K Index farebného vykresľovania CRI: Ra ≥ 80 Stmievateľná schopnosť: Nie Pohybový senzor: Nie Farba: Čierna Materiál puzdra: hliník Materiál tienidla: Tvrdené sklo Dĺžka šnúry: 15 cm Prierez kábla: 3x1 mm Montáž: povrchovo namontovaná Použitie: Vnútorné, vonkajšie Uhol lúča: 120º Pohyblivé vertikálne svietidlo: 180º Napätie: 220-240V Pomer fázového posunu: 0,90 Energetická trieda: E Spotreba energie: 20 kWh/1000 h Životnosť: 25 000 h Prevádzková teplota: -20°C až +40°C Trieda ochrany pred elektrickým šokom: I Ochranný stupeň: IP66 Certifikáty: CE, RoHS