Porovnajte ceny od 16 € do 18,9 € v 2 e-shopoch:
LED reflektor s pohybovým senzorom LED/20W/230V IP65
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 16 € do 18,9 €:
História cien
- 19. 5. 2026 - 16 €
- 1. 3. 2026 - 16 €
- 15. 2. 2026 - 17,45 €
- 19. 5. 2026 - 16 €
- 1. 3. 2026 - 16 €
- 15. 2. 2026 - 16 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
LED reflektor vhodný pre vonkajšie i vnútorné použitie.Vysoké IP krytie zabezpečí ochranu pred prachom i vodou.Obsahuje PIR snímač pohybu a súmraku.Prevádzkový rozsah snímača pohybu:Max. horizontálny uhol detekcie 140°.Max. vertikálny uhol detekcie 120°.Maximálny dosah detekcie pohybu 2- 8 m.Doba svietenia nastaviteľná od 10 sekúnd do 7 minút.24x LED SMD čipov poskytuje jasné studené svetlo.V porovnaní s bežným reflektorom ušetríte až 80 % energie.
Parametre
| Senzor pohybu | Ano |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Funkcie | So senzorom/LED technológia |
| Štýl | Ostatné |
| Napätie | 230 V |
| Celkový príkon svietidla | 20 W |
| Typ | LED Reflektor |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 120 W |
| Príkon zdroja | 20 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Farba svetla | Studená biela |
| Max. príkon zdroja | 20 W |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Celkový svetelný tok | 1700 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Miesto | Záhrada a cesty/Garáž |
| Index podania farieb (cri) | 70 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Počet spínacích cyklov | 12500 ON/OFF |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Series | REFLECTOR Fast, REFLEKTORY, REFLECTOR Polux, STOJAN POLUX |
| Výrobca | Polux |
Podobné produkty

Osram - LED reflektor ENDURA LED/50W/230V 4000K IP65
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Klasické vonkajšie nástenné svietidlo čierne s plastom IP44 - Genoa
Nástenné, plastové
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa 1xE27/42W/230V IP44 čierna
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Philips 17236/30/PN - Vonkajšie svietidlo MYGARDEN BUZZARD 1xE27/60W/230V IP44
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Osram - LED reflektor ENDURA LED/30W/230V 4000K IP65
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Philips 15381/30/16 - Vonkajšie nástenné svietidlo MYGARDEN CREEK 1xE27/60W/230V
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 8126 - LED Vonkajšie nástenné svietidlo SORRENTO LED/8W/230V IP44
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne - Khana
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Philips 15388/30/16 - Vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom 1xE27/60W IP44
Nástenné, so senzorom pohybu
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Ruben
Nástenné, kovové
Skladom
Klasická vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Herb
Nástenné
Skladom
Rabalux 8371 - Vonkajšie nástenné svietidlo MILANO 1xE27/60W/230V
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Globo 33254-3 - SADA 3x LED Solárna lampa LED/0,06W/3,2V IP44
Solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sada 2 vonkajších stolových lámp čiernych vrátane LED 3-stupňového stmievača solárneho a nabíjateľného - Penny
Solárne
Skladom
Vonkajšia stolová lampa čierna vrátane LED 3-stupňového stmievača solárna a nabíjateľná - Penny
Solárne, kovové
Skladom
Klasické vonkajšie nástenné svietidlo tmavozelené IP44 - Berta
Nástenné
Skladom
Exteriérové najazdové svietidlo Viale Square, 1x GU10
Kovové
Na odoslanie o 3 dni
Vonkajšie nástenné svietidlo 1xE27/20W/230V IP43 čierna
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Vintage vonkajšia nástenná lampa medená IP44 - Prato
Nástenné, medené, s napätím 230V
Skladom
Westinghouse 63643 - LED Vonkajší reflektor so senzorom LED/17,5W/230V IP44
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentné vonkajšie nástenné svietidlo hrdzavo hnedé IP44 vrátane WiFi ST64 - Charlois
Nástenné, kovové
Skladom
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 s pohybovým senzorom - Ensam
Nástenné, so senzorom pohybu, kovové
Skladom
Klasická vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Havana Up
Nástenné
Skladom
Inteligentné vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 vrátane Wifi ST64 - Charlois
Nástenné, kovové
Skladom
Brilagi - Vonkajšie nástenné svietidlo MOLDE 1xE27/60W/230V IP44 bronzová/patina
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentné vonkajšie nástenné svietidlo čierne so sklom 30 cm vrátane Wifi ST64 - Rotterdam
Nástenné
Skladom
Klasická vonkajšia základňa svietidla tmavozelená IP44 - New Orleans
Skladom
Philips - SADA 3x LED Vonkajšie bodové svietidlo CAPER LED/1,5W/24/230V IP44
Do zeme, s napätím 24V, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Klasické vonkajšie nástenné svietidlo antické zlato IP44 - Havana Half
Nástenné, bronzové
Skladom
Klasická vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Big
Nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Klasické stropné svietidlo čierne IP44 - Leuven
Skladom
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa hrdzavohnedá IP44 - Charlois
Nástenné, s napätím 230V, kovové
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo





