


















Rozmery 52×30×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 52 cm |
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Typ | Nízke |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Série | CIRASA |
| Rozmer | 30x52x46 cm |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8590913945519 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Hĺbka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 520 |
| Séria | Sapho CIRASA |
| Výrobca | Sapho |

90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom