
















Rozmery 64×30×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria CIRASA 3D model ÁNO Rozmer 30x64x46 cm Šírka 300 mm Výška 640 mm Hĺbka 460 mm Farba Hnedá Dekor Dub Alabama Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Dvierka Smer otvárania Univerzálne Výbava Spomaľovacie pánty Balenie obsahuje Úchytka Hmotnosť / ks 16.0 kg EAN 8590913927836 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Smer otvárania - univerzálne Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí. Spomaľovacie pánty Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou. Prospekt
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 64 cm |
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Typ | Nízke |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Série | CIRASA |
| Rozmer | 30x64x46 cm |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8590913927836 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 640 |
| Séria | Sapho CIRASA |
| Výrobca | Sapho |

60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom