Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Rohová pohovka (ľavý roh) v horčicovohnedej farbe Ariella - Ropez
Rozmery 81×182×161 cm
História cien
- 27. 4. 2026 - 713,2 €
- 19. 4. 2026 - 713,2 €
- 5. 2. 2026 - 789 €
Popis produktu
K pohovke si môžete dokúpiť aj ladiacu podnožku .
Rozmery
| Šírka: | 182 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 161 cm |
| Výška: | 81 cm |
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Štýl | Škandinávsky |
| Výška opierky | Nízka |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Vlastnosti čalúnenia | Vhodné pre domácich miláčikov |
| Chrbtové vankúše | Odnímateľné |
| Krajina pôvodu | PL |
| Šírka podrúčky | 24 cm |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Výška zadnej opierky | 41 cm |
| Šírka sedadla | 182 cm |
| Hĺbka sedadla | 58 cm |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Výška nôh | 10 cm |
| Hĺbka sedu leňošky | 126 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 93 cm |
| Nosnosť | 500 kg |
| Váha | 88 kg |
| Veľkosť pohovky | Trojmiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100/Blue Angel/FSC Mix |
| Výplň | Molitan (PUR) |
| Produktový rad | Ariella |
| Roh a tvar | Ľavý roh/do tvaru L |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Moderný/klasický |
| Kvalita | Basic |
| Farba nôh | Svetlé drevo |
| Materiál nôh | Masív breza |
| Materiál konštrukcie | Drevotrieska/masívne brezové drevo |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 60000 martindale |
| Názov poťahu | Nea 66 |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Horčicová |
| Výrobca | Ropez |
Odporúčame

Modrá rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Hnedá rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, - pravý roh
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždneNajlepšie produkty od Bonami.sk

Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Petrolejová lampa - Orion
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Biela/béžová kameninová šálka 210 ml Grespresso – Costa Nova
Keramický

Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Hnedá sklenená váza Bloomingville Ingolf, výška 26 cm
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
































































