Odporúčame
Tmavosivý ručne tkaný koberec z materiálu buklé 200x290 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
Rozmery 200×290 cm
Vybraná varianta:Tmavosivý ručne tkaný koberec z materiálu buklé 200x290 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
História cien
- 12. 5. 2026 - 233,8 €
- 19. 4. 2026 - 233,8 €
- 14. 2. 2026 - 230,4 €
- 5. 2. 2026 - 271 €
Popis produktu
Koberec Notting Hill Portobello od značky Ted Baker je ručne tkaný kúsok, ktorý zaujme svojou buklé štruktúrou a príjemným pocitom na dotyk. Jeho vzhľad pripomína vlnu, aj keď je vyrobený zo 100 % polyesteru. Vďaka kvalitnému materiálu je koberec veľmi odolný a ľahko sa udržuje. Na jeho čistenie stačí šetrné vysávanie s hladkou hubicou, bez použitia kefového nadstavca.
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 290 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané, Ručne tkané |
| Výška vlasu | Stredný |
| Materiál | Vlna, Polyester |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Hrúbka | 1 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 14.1 kg |
| Dĺžka | 290 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Ručne viazaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Bouclé |
| Produktový rad | Notting Hill |
| Vzor | Štruktúrovaný/jednofarebné |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Premium |
| Hustota | 2400 g/m² |
| Hustota materiálu | Vysoká |
| Vlastnosť | Ručne tkaný/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Iba profesionálne čistenie/pravidelne vysávajte/bodové čistenie/nepoužívajte chemické bielidlo |
| Materiál zadnej strany | Polyester |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Farba | Tmavosivá |
| Výrobca | Ted Baker |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Vonkajšie nástenné hodiny s teplomerom Esschert Design Time
Nástenný, v provence štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Samodržiaca polička Wenko Vacuum-Loc, 26 x 14 cm
6×26×15 cm, rovná
Skladom
Čierna kúpeľňová polica Wenko Alba
11×27×13 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom









































