



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Osram máme skladom za cenu 66.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Výklopné | Ano |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba | Čierna |
| Pätica | GU10 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Počet žiaroviek | 5 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 6 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Series | ELEMENTAL Osram |
| Výrobca | Osram |

Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, inteligentná, s teplým bielym svetlom
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapustená, kovová, inteligentná
Skladom
S napätím 230V, povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, bronzová, inteligentná
Skladom
Inteligentná
Skladom
LED, s napätím 230V, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, chrómová, povrchová
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
LED, povrchová, kovová
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V, povrchová
Skladom
V modernom štýle, kovová, inteligentná
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle
SkladomLED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
Chrómová, povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s halogénovou žiarovkou, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
LED, s halogénovou žiarovkou, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, v industriálnom štýle, povrchová
Skladom
LED, v modernom štýle, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
LED
SkladomLED, v modernom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V industriálnom štýle, povrchová, kovová
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo