







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia SOLE predstavuje spojenie moderného dizajnu a minimalistických línií , ktoré zvýrazňujú kombináciu čiernej, bielej a chrómu v precízne vyvážených geometrických tvaroch . Ideálne riešenie pre moderné obývacie izby , spálne či ďalšie interiéry, ktoré uprednostňujú čistotu a jednoduchosť tvarov. Súčasťou série sú stropné bodové svietidlá s dvoma alebo troma zdrojmi svetla a nástenné svietidlo , ktoré môžu fungovať ako samostatné osvetlenie alebo vytvárať harmonický celok pri použití v sérii.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Chróm |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba | Sivá |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Výklopné | Ano |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba svetla | Denné biele |
| Výška svietidla | 14 cm |
| Šírka svietidla | 40,1 cm |
| Hĺbka svietidla | 7,5 cm |
| Hmotnosť | 0,8 kg |
| Svietivosť | 700 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693754909 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Kolekcia | Sole |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 10 W LED |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

S napätím 230V, povrchová
Skladom
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, povrchová, drevená
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
S halogénovou žiarovkou, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, chrómová, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, chrómová, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
LED, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
Povrchová, inteligentná, s teplým bielym svetlom
Skladom
S napätím 230V, povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
SkladomLED, v modernom štýle, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Na odoslanie o 1 deň
Inteligentná
Skladom
V modernom štýle, chrómová, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dniLED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, kovová, inteligentná
Skladom
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, v modernom štýle, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×35 cm, bambusová, hranatá
Na odoslanie o 3 dni