Porovnajte ceny od 24,9 € do 38,45 € v 4 e-shopoch:
Prezent 71337 - stmievateľné stropné svietidlo IRIDIO LED/18W/230V pr. 34 cm biela
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 24,9 € do 38,45 €:
Popis produktu
Moderné stropné svietidlo s energeticky úsporným LED zdrojom. Vhodné iba do vnútorných priestorov (IP20). Stmievateľné po krokoch pomocou bežného nástenného vypínača. Nastaviteľná farba svetla vypínačom na zadnej strane svietidla. Farebná teplota: 3000 / 4000 / 6500 K. Funkcia pamäti – po zapnutí svietidla sa zachovajú posledné zvolené nastavenia, kým ich nezmeníte.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1620 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné krokovo |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 115 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Series | UP WHITE Prezent, IRIDIO Prezent |
| Výrobca | Prezent |
Podobné produkty

Stropné svietidlo Horus, 1x sivé plastové tienidlo, (biely plast), (35 cm)
Plastové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo Horus, 1x sivé plastové tienidlo, (biely plast), (55 cm)
Plastové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo biele 5-žiarovkové nastaviteľné štvorcové - Jeana
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Stropné svietidlo Luna, 1x biele textilné tienidlo, (80 cm)
Zapínané vypínačom, atypické, s 1 svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Horus, 1x sivé plastové tienidlo, (biely plast), (25 cm)
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo Horus, 1x sivé plastové tienidlo, (biely plast), (45 cm)
Plastové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Dixie, 1x biele kovové tienidlo
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kanlux 8813 - Kúpeľňové stropné svietidlo PERAZ 1xE27/15W/230V pr. 25 cm IP44
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Arena, 1x sivé plastové tienidlo, (biely plast), (fi 35 cm)
Plastové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo biele vrátane LED 3-krokové stmievateľné 2700-4000K s prepínačom Dip - Keane
LED, do kuchyne, v modernom štýle
Skladom
Briloner 7391-016 - LED Stropné svietidlo STARRY SKY LED/22W/230V
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Magnet, 2x biele kovové tienidlo + 1x LED 5W, w
LED, do kuchyne, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Philips 31814/31/16 - LED stropné svietidlo MYLIVING TWIRLY LED/12W/230V
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo MAYTONI HOOP C086CL-GX53-SRD-W
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Rif, 1x biele kovové tienidlo, drevo
LED, drevené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Azzardo AZ2256 - LED stropné svietidlo MONZA LED/10W/230V
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Philips - LED Stropné svietidlo DAWN LED/14W/230V biela
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Hexa, 1x biele plastové tienidlo, (biely plast), (35 cm)
Plastové, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED stropné svetlo Solight biela WO781-W
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Prezent 49015 - Stropné svietidlo ASPEN 3xE27/60W/230V IP44
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 900365 - LED Kúpeľňové stropné svietidlo PINETTO LED/15,6W/230V IP44 chróm
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Trio Condus stropné osvetlenie biela tr 6801011-01 TR6801011-01
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné LED svietidlo Terma, 1x LED 24w, 4000k, w
LED, kovové, plastové
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo FALCON SLIM LED/42W/230V pr. 50 cm biela +DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Arena, 1x sivé plastové tienidlo, (biely plast), (fi 45 cm)
Plastové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Briloner 3704-016 - LED Stmievateľné stropné svietidlo RUNA LED/22W/230V biela + DO
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo biele vrátane LED a stmievača - Rondas
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderný reflektor biely pre 1-fázový koľajnicový systém GU10 35mm - Slimline Nubee Honey
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED Kúpeľňové stropné svietidlo ADAR LED/17W/230V IP44 4000K
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stropné svietidlo LED/18W/230V 4000K 22,5x22,5 cm
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 1490 - LED Stropné svietidlo SONNET LED/30W/230V 33cm
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo SIRJA 2×E27/15W/230V Ø 45 cm krémové
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
EGLO 85971 - Stmievateľná stojacia lampa BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W matný chróm
So stmievačom, sklenená, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
