Porovnajte ceny od 22 € do 37,92 € v 2 e-shopoch:
Philips - LED Stropné svietidlo DAWN LED/14W/230V biela
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 22 € do 37,92 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 28,19 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 18. 5. 2026 - 53,09 €
- 21. 3. 2026 - 53,09 €
- 6. 12. 2025 - 41 €
- 15. 11. 2025 - 39,1 €
- 8. 10. 2025 - 49,3 €
- 3. 9. 2025 - 39,1 €
- 18. 5. 2026 - 53,09 €
- 21. 3. 2026 - 53,09 €
- 6. 12. 2025 - 28,9 €
- 15. 11. 2025 - 28,9 €
- 8. 10. 2025 - 49,3 €
- 3. 9. 2025 - 28,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Technológia EYE Comfort - ide o LED žiarovky, ktoré sú vyrábané v prvotriednej kvalite. Táto verzia modulu spĺňa prísne kritériá štandardu EyeComfort. Vďaka LED technológii ušetríte až 80 % nákladov na energie.Svietidlo šetrí a neunavuje vaše oči.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Plast |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Štýl | Ostatné |
| Celkový príkon svietidla | 14 W |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 14 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 14 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 75 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 1100 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Series | DAWN Philips |
| Výrobca | Philips |
Odporúčame

Čierne stropné svietidlo 64x64 cm Flower – Opviq lights
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné svietidlo v štýle Art Deco zlaté so sklom - Ayesha
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Priemyselné bodové svetlo čierne 2-svetlo - Suplux
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Orientálne stropné svietidlo bambus - Amira
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Moderné stropné svietidlo zlaté 41 cm IP44 - Yuma
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo béžové - Bida
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Art Deco stropné svietidlo mosadz s jantárovým sklom - Busa
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Art Deco stropné svietidlo čierne s dymovým sklom 2-svetlá - Vidro
LED, sklenené, kovové
Skladom
Stropné svietidlo drevené vrátane LED 3-krokové stmievateľné 4-svetlá - Navara
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Rustikálne stropné svietidlo béžové 50 cm - Drum
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Vonkajšie nástenné svietidlo čierne vrátane LED IP65 solárne - Charlene
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné svietidlo PREZENT AMBIA LED biela / číra 71313
LED, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo v štýle Art Deco čierne s dymovým sklom - Busa
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo oceľ vrátane LED a stmievača - Rondas
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s bielou 50 cm 3-svetlo - Drum Duo
Kovové, plastové, v modernom štýle
Skladom
Japandi stropné svietidlo bambusové 42cm IP44 - Moana
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Priemyselné bodové svetlo hrdzavohnedé s dreveným sklonom 2-svetlo - Gina
Povrchová, drevená
Skladom
Priemyselné stropné svietidlo čierne so zlatom 6 svetiel - Sydney
V modernom štýle, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
Orientálne stropné svietidlo ratan 40 cm 3-svetlo - Tromma
LED, drevené, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo sivohnedé s bielou farbou 34 cm IP44 - Walden
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
SkladomModerné stropné svietidlo čierne pre koľajnicový systém 1-fázové 5W 400 lm 2700-4000K - Iconic Tsiri
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 2-svetlá nastaviteľné obdĺžnikové - Jeana
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Japandi stropné svietidlo béžové 3-svetlá - Multi Bida
LED, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Rustikálne stropné svietidlo biele 70 cm - Drum Jute
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stropné svietidlo biele 3-svetlá - Multi Bida
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo čierne 50cm 3-svetlé - Drum Duo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Stropný ventilátor čierny 55 cm vrátane LED stmievateľný s diaľkovým ovládaním - Mandy
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco stropné svietidlo čierne s dymovým sklom - Sandra
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné štvorcové stropné svietidlo vrátane LED - Plater
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Orientálne stropné svietidlo ratan 30 cm - Tromma
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm biela
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo


