Brilagi - stmievateľné LED stropné svietidlo TWISTER LED/105W/230V Ø100 cm čierne + DO
-7 %
Zobraziť históriu ceny
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ZapínanieDiaľkovo ovládané
Napájacie napätie230V
TvarOkrúhle
UmiestnenieDo  spálne a  obývačky
Počet  svetielSamostatné
FarbaČierna
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla105 W
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja105 W
Priemerná životnosť zdroja50000 h
Teplota chromatickosti3000-6000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok7350 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
Ekvivalent klasickej žiarovky505 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja105 W
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
SeriesTWISTER Brilagi
VýrobcaBrilagi
Podobné produkty
Brilagi- LED stmievateľné stropné svietidlo TWISTER LED/75W/230V pr. 70 cm čierna +DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo zlaté 40 cm vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Morning
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Immax NEO 07290-120G-LED+CCT stmievateľné stropné svietidlo FINO 72W/230V Tuya pr. 120 cm+DO
SkladomDoprava zadarmo
Prisadený luster HOLON 3xG9/8W/230V + 3xGX53/12W čierna
LED, kovové, v modernom štýle
Priemyselný inteligentný reflektor sivý s drevom vrátane 2 WiFi GU10 - Emado
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 18 cm IP44 - Yuma
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Rustikálne stropné svietidlo čierne s lanom 3-svetlo - Leia
Kovové, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Brilagi - LED Stropné svietidlo WOODROUND LED/30W/230V 3000/4000/6000K pr. 40 cm
-11 %
Do kuchyne, sklenené, v modernom štýle
Brilo - LED Prisadený luster REY 4xLED/6W/230V čierna
-15 %