










Najlepšia cena za posledných 30 dní: 150,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievateľné stropné svietidlo s LED technológiou. Vhodné do obývacej izby aj do spálne. Diaľkovým ovládačom je možné svetlo plynulo stmievať, meniť farebnú teplotu alebo prepínať medzi prednastavenými režimami svietenia. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000 - 6000K.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Čierna |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 75 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 5250 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 360 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 75 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 75 W |
| Series | TWISTER Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Skladom
V rustikálnom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
V rustikálnom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo